Ostatnia aktualizacja 14.05.2017 14:07
Statystyki zgłoszeń wg klubuProgresja zawodników (podsumowanie)Klasyfikacja końcowa chłopców 11
Statystyka medalowaKlasyfikacja końcowa drużynowaKlasyfikacja końcowa dziewcząt 10
Progresja zawodników (szczegóły)Klasyfikacja końcowa chłopców 10Klasyfikacja końcowa dziewcząt 11
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
50mSerie na czas10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas10Lista startowaWyniki
100mSerie na czas11Lista startowaWyniki 100mSerie na czas11Lista startowaWyniki
200mSerie na czas11Lista startowaWyniki 200mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
50mSerie na czas10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas10Lista startowaWyniki
100mSerie na czas11Lista startowaWyniki 100mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
50mSerie na czas10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas10Lista startowaWyniki
100mSerie na czas11Lista startowaWyniki 100mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
motylkowymotylkowy
50mSerie na czas11Lista startowaWyniki 50mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
zmiennyzmienny
100mSerie na czas10Lista startowaWyniki 100mSerie na czas10Lista startowaWyniki
200mSerie na czas11Lista startowaWyniki 200mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
dowolny sztafetadowolny sztafeta
4 x 50mSerie na czas10 - 11Lista startowaWyniki 4 x 50mSerie na czas10 - 11Lista startowaWyniki
 
zmienny sztafetazmienny sztafeta
4 x 50mSerie na czas10 - 11Lista startowaWyniki 4 x 50mSerie na czas10 - 11Lista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuProgresja zawodników (podsumowanie)Klasyfikacja końcowa chłopców 11
Statystyka medalowaKlasyfikacja końcowa drużynowaKlasyfikacja końcowa dziewcząt 10
Progresja zawodników (szczegóły)Klasyfikacja końcowa chłopców 10Klasyfikacja końcowa dziewcząt 11
 
1 - I Runda Kościerzyna - 25.03.2017 - 10:00
1.Dziewcząt50m motylkowySerie na czas10:0011 latLista startowaWyniki
2.Chłopców50m motylkowySerie na czas10:1111 latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt50m dowolnySerie na czas10:2110 latLista startowaWyniki
4.Chłopców50m dowolnySerie na czas10:4410 latLista startowaWyniki
5.Dziewcząt100m grzbietowySerie na czas11:0911 latLista startowaWyniki
6.Chłopców100m grzbietowySerie na czas11:3911 latLista startowaWyniki
7.Dziewcząt50m klasycznySerie na czas12:0310 latLista startowaWyniki
8.Chłopców50m klasycznySerie na czas12:3210 latLista startowaWyniki
9.Dziewcząt200m dowolnySerie na czas13:0311 latLista startowaWyniki
10.Chłopców200m dowolnySerie na czas13:5811 latLista startowaWyniki
11.Dziewcząt4 x 50m zmiennySerie na czas14:4810 - 11 latLista startowaWyniki
12.Chłopców4 x 50m zmiennySerie na czas15:0010 - 11 latLista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuProgresja zawodników (podsumowanie)Klasyfikacja końcowa chłopców 11
Statystyka medalowaKlasyfikacja końcowa drużynowaKlasyfikacja końcowa dziewcząt 10
Progresja zawodników (szczegóły)Klasyfikacja końcowa chłopców 10Klasyfikacja końcowa dziewcząt 11
 
2 - II Runda Słupsk - 14.05.2017 - 9:45
13.Dziewcząt100m klasycznySerie na czas9:4511 latLista startowaWyniki
14.Chłopców100m klasycznySerie na czas10:1111 latLista startowaWyniki
15.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas10:2110 latLista startowaWyniki
16.Chłopców50m grzbietowySerie na czas10:4210 latLista startowaWyniki
17.Dziewcząt100m dowolnySerie na czas11:0011 latLista startowaWyniki
18.Chłopców100m dowolnySerie na czas11:3011 latLista startowaWyniki
19.Dziewcząt100m zmiennySerie na czas11:5010 latLista startowaWyniki
20.Chłopców100m zmiennySerie na czas12:1910 latLista startowaWyniki
21.Dziewcząt200m zmiennySerie na czas12:4811 latLista startowaWyniki
22.Chłopców200m zmiennySerie na czas13:1011 latLista startowaWyniki
23.Dziewcząt4 x 50m dowolnySerie na czas13:4310 - 11 latLista startowaWyniki
24.Chłopców4 x 50m dowolnySerie na czas13:5410 - 11 latLista startowaWyniki