Ostatnia aktualizacja 20.01.2018 18:53
Statystyki zgłoszeń wg klubuProgresja zawodników (podsumowanie)Klasyfikacja końcowa chłopców 11
Statystyka medalowaKlasyfikacja końcowa drużynowaKlasyfikacja końcowa dziewcząt 10
Progresja zawodników (szczegóły)Klasyfikacja końcowa chłopców 10Klasyfikacja końcowa dziewcząt 11
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
50mSerie na czas10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas10Lista startowaWyniki
100mSerie na czas11.................. 100mSerie na czas11..................
200mSerie na czas11Lista startowaWyniki 200mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
50mSerie na czas10.................. 50mSerie na czas10..................
100mSerie na czas11Lista startowaWyniki 100mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
50mSerie na czas10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas10Lista startowaWyniki
100mSerie na czas11.................. 100mSerie na czas11..................
 
motylkowymotylkowy
50mSerie na czas11Lista startowaWyniki 50mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
zmiennyzmienny
100mSerie na czas10.................. 100mSerie na czas10..................
200mSerie na czas11.................. 200mSerie na czas11..................
 
dowolny sztafetadowolny sztafeta
4 x 50mSerie na czas10 - 11.................. 4 x 50mSerie na czas10 - 11..................
 
zmienny sztafetazmienny sztafeta
4 x 50mSerie na czas10 - 11Lista startowaWyniki 4 x 50mSerie na czas10 - 11Lista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuProgresja zawodników (podsumowanie)Klasyfikacja końcowa chłopców 11
Statystyka medalowaKlasyfikacja końcowa drużynowaKlasyfikacja końcowa dziewcząt 10
Progresja zawodników (szczegóły)Klasyfikacja końcowa chłopców 10Klasyfikacja końcowa dziewcząt 11
 
1 - I Runda Lębork - 20.01.2018 - 9:30
1.Dziewcząt50m motylkowySerie na czas9:3011 latLista startowaWyniki
2.Chłopców50m motylkowySerie na czas9:4211 latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt50m dowolnySerie na czas9:5710 latLista startowaWyniki
4.Chłopców50m dowolnySerie na czas10:1410 latLista startowaWyniki
5.Dziewcząt100m grzbietowySerie na czas10:3611 latLista startowaWyniki
6.Chłopców100m grzbietowySerie na czas10:5611 latLista startowaWyniki
7.Dziewcząt50m klasycznySerie na czas11:2810 latLista startowaWyniki
8.Chłopców50m klasycznySerie na czas11:4810 latLista startowaWyniki
9.Dziewcząt200m dowolnySerie na czas12:1311 latLista startowaWyniki
10.Chłopców200m dowolnySerie na czas12:4911 latLista startowaWyniki
11.Dziewcząt4 x 50m zmiennySerie na czas13:4010 - 11 latLista startowaWyniki
12.Chłopców4 x 50m zmiennySerie na czas13:5210 - 11 latLista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuProgresja zawodników (podsumowanie)Klasyfikacja końcowa chłopców 11
Statystyka medalowaKlasyfikacja końcowa drużynowaKlasyfikacja końcowa dziewcząt 10
Progresja zawodników (szczegóły)Klasyfikacja końcowa chłopców 10Klasyfikacja końcowa dziewcząt 11
 
2 - II Runda Słupsk - 22.04.2018 - 9:30
13.Dziewcząt100m klasycznySerie na czas9:3011 lat..................
14.Chłopców100m klasycznySerie na czas9:3011 lat..................
15.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas9:3010 lat..................
16.Chłopców50m grzbietowySerie na czas9:3010 lat..................
17.Dziewcząt100m dowolnySerie na czas9:3011 lat..................
18.Chłopców100m dowolnySerie na czas9:3011 lat..................
19.Dziewcząt100m zmiennySerie na czas9:3010 lat..................
20.Chłopców100m zmiennySerie na czas9:3010 lat..................
21.Dziewcząt200m zmiennySerie na czas9:3011 lat..................
22.Chłopców200m zmiennySerie na czas9:3011 lat..................
23.Dziewcząt4 x 50m dowolnySerie na czas9:3010 - 11 lat..................
24.Chłopców4 x 50m dowolnySerie na czas9:3010 - 11 lat..................